www.orbisauctions.com uses cookies.

More information Accept
Tue, Feb 20, 2018 2:53 PM
Close up of machine cogs

Professionals in industrial auctions

2166-1: Schilderij Herman Brood

Lot description

Schilderij "Herman Brood", Kook van jouw, lijst nummer 3807242, afmeting 80x60 cm, gesigneerd, zonder certificaat, licht beschadigd

Bid details

Starting bid
€ 100,00
Buyers premium
16%
VAT
21%
Total Bids
1
Start date
07/07/2021 14:00
End date
16/07/2021 19:00
Time remaining
16 July 2021 19:00